Puntentellers Wie bereikt als eerste de elf punten en wint de partij? Er zal voortaan geen excuus meer zijn om je te vergissen, al dan niet opzettelijk, in het tellen van de punten. Wanneer u ze niet wilt gebruiken, bijvoorbeeld om om de beurt te spelen, kunt u ze heel eenvoudig onder de tafel klappen.
Vast net met instelbare spanning Nadat u uw tafel heeft uitgevouwen, hoeft u alleen maar de netpalen uit te klappen zodat ze goed op hun plaats staan. Met een eenvoudige handeling kunt u vervolgens controleren of het net van uw tafeltennistafel perfect gespannen is. Strak en nauwkeurig, het blijft goed afgesteld met de tijd.
Opbergplaatsen voor ballen en rackets De 400 X is uitgerust met zeer handige opbergplaatsen. Aan de zijkanten van de tafel kunt u uw rackets en ballen neerzetten. U kunt een partij beginnen wanneer u dat wilt, zonder ze te hoeven zoeken.
Ultrasimpele afstelling van de poten De 400X tafel is uitgerust met een vernieuwend systeem dat de afstelling van de poten vereenvoudigt. U hoeft alleen maar aan het wiel te draaien om uw tafel waterpas te zetten, en dat zonder enige inspanning. U hoeft de tafel niet op te tillen, het mechanisme is zowel onafhankelijk van de poot als niet direct in contact met de grond. Eenvoudig en doeltreffend.
Goed stuiteren Met zijn tafelblad van gelaagd laminaat met een dikte van 5 mm biedt de 400X tafel een stuiterkwaliteit die perfect is afgestemd op recreatief gebruik. Tussen vrienden of in familieverband past hij perfect bij het speelniveau van iedereen.
Anti-reflecterende coating Opdat uw tafeltennispartij zo goed mogelijk verloopt, mag u niet gehinderd worden door weerkaatsingen van de zon op de tafel. De SOFTMAT-afwerking die op de 400X tafel is aangebracht, maakt het mogelijk de intensiteit van de zonnereflecties driemaal meer te dempen dan een tafel waarvan het oppervlak deze behandeling niet heeft ondergaan.
Gelede poten Niet alle tuinen hebben een perfect vlakke ondergrond, en toch moet uw tafeltennistafel een vlak speeloppervlak hebben. Met zijn gewrichte glijders aan het einde van de poten past de 400X tafel zich aan alle soorten ondergrond aan. U kunt hem plaatsen waar u wilt zonder dat de speelkwaliteit eronder lijdt. Gras, aarde, grind, zand... Uw tafel past zich aan uw speelterrein aan.
Een stevig frame om het tafelblad recht te houden Het frame is de metalen constructie die het speeloppervlak ondersteunt. Hoe hoger het is, hoe meer het de vlakheid van het tafelblad op lange termijn garandeert. Het frame van de 400X, net als alle buitentafels van Cornilleau, is gemaakt van Aluzinc®, een anticorrosie legering van staal/aluminium/zink die bekend staat om zijn zeer grote robuustheid. Met een hoogte van 50 mm heeft de 400X tafel een breed frame dat een onberispelijke stevigheid garandeert.
Twee remmen Zelfs op een hellende ondergrond blijft uw tafel op zijn plaats staan wanneer u speelt, maar ook wanneer hij is opgevouwen en opgeborgen. De twee remmen waarmee de 400X tafel is uitgerust, zorgen ervoor dat hij stil blijft staan wanneer ze zijn ingeschakeld.
Ultraduurzame materialen Het speelblad van massief laminaat is ontworpen om alle omstandigheden te weerstaan. Zware regenval, sneeuw, extreme hitte: de weersomstandigheden tasten het op geen enkele wijze aan. Het kan ook veel onzachte behandelingen, racketklappen en andere onhandigheden doorstaan zonder eronder te lijden. Alle metalen delen van de 400X tafel hebben een anticorrosiebehandeling ondergaan en zijn geselecteerd op hun weerstand. Het is geen toeval dat de 400X, net als al onze buitentafels, 10 jaar garantie heeft.
Een beveiligd vergrendelingssysteem De 400 X tafeltennistafel heeft 16 vergrendelingspunten. In speel- of opbergpositie blijft hij perfect op zijn plaats. Dit gepatenteerde systeem biedt een ongeëvenaard veiligheidsniveau. De 400X tafel is inklapbaar en uitklapbaar met een gemakkelijk bereikbaar handvat, en heeft een extra beveiliging doordat hij op 65° vergrendelt als het handvat niet meer wordt vastgehouden tijdens het uitklappen van de tafel.
De compacte tafel: minder ruimtebeslag, meer veiligheid Het COMPACT TECHNOLOGY® vouwsysteem ontwikkeld door Cornilleau vermindert het risico op kantelen, voorkomt dat een kind tussen de tafelbladen kan kruipen in opbergpositie en maakt het openen en sluiten van uw tafel gemakkelijker. Eenmaal opgevouwen heeft hij het dubbele voordeel dat hij weinig ruimte inneemt en bedieningsfouten voorkomt.
Grote dubbele wielen
*Een outdoor tafeltennistafel: opvallend uiterlijk, uitstekende speelervaring *Kleur speelveld: blauw *Model: 400X *Serie: Sport outdoor *Dikte speeloppervlak: 5 mm *Materiaal speeloppervlak: hars laminaat *Goede rebound *Softmat antireflectiecoating, , reflectie 3 x minder dan bij een niet-gecoate tafe *Materiaal frame: aluzink, een duurzame corrosiebestendige legering van staal, aluminium en zink *Dikte frame: 50 mm |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Cornilleau SAS
Cornilleau SAS Cornilleau
14 route Départementale 1001, 60121, Breteuil, FR
*Een outdoor tafeltennistafel: opvallend uiterlijk, uitstekende speelervaring *Kleur speelveld: blauw *Model: 400X *Serie: Sport outdoor *Dikte speeloppervlak: 5 mm *Materiaal speeloppervlak: hars laminaat *Goede rebound *Softmat antireflectiecoating, , reflectie 3 x minder dan bij een niet-gecoate tafe *Materiaal frame: aluzink, een duurzame corrosiebestendige legering van staal, aluminium en zink *Dikte frame: 50 mm |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Cornilleau SAS
Cornilleau SAS Cornilleau
14 route Départementale 1001, 60121, Breteuil, FR