SPORTBEHA VOOR BORSTPROTHESE JOG KOKOON+ medisch hulpmiddel

€4000

8736845

Samen met patiëntes en het medisch team van het (Franse) Centrum Oscar Lambert ontwierpen onze ontwikkelaars deze beha voor vrouwen die borstkanker overwonnen hebben.

Op zoek naar een sportbeha die je lichaam respecteert? De JogKokoonPlus-sportbeha draag je na een borstamputatie. Hij biedt de beste ondersteuning en comfort om je een veilig gevoel te geven.

Kleur:

ZWART

Maat:

maatwijzer

Productvoordelen

Borstondersteuning

De sportbeha Jog Kokoon Plus vermindert schokken met 46%*

Zachtheid

De specifiek ontwikkelde stof voelt heel zacht aan

Gemakkelijk aan en uit

Gebruiksvriendelijk dankzij de sluiting vooraan en vooraan te verstellen bandjes

Zakken

Met zakjes aan de zijkanten om de borstprothese in te stoppen

Technische informatie

WELKE ONDERSTEUNING VOOR DE BORSTEN?

Deze sportbeha biedt veel ondersteuning: hierdoor is hij geschikt voor iedere sport, ook voor hardlopen, de sport waarbij de borsten de grootste schokken te verduren krijgen.
Hij werd getest in onze laboratoria met sensoren die de bewegingen van de borsten meten (tijdens wandelen, hardlopen, springen).
* Deze beha vermindert schokken met 46,2% (in vergelijking met een gewone beha en bij een high-impact activiteit).

EEN PROJECT IN SAMENWERKING MET HET CENTRUM OSCAR LAMBRET

Alles begon met ontmoetingen en de wil om samen te werken ...
De ontwikkeling van deze sportbeha was een ronduit uniek avontuur. We ontwikkelden hem samen met het Centrum Oscar Lambert, het regionaal centrum tegen borstkanker in Lille (Frankrijk):
4 jaar samenwerken met
*35 mede-ontwikkelaars, patiëntes die een behandeling tegen borstkanker hebben ondergaan
*6 gezondheidsdeskundigen
*1 projectteam met 6 medewerkers van Decathlon

EEN SPORTBEHA VOOR IEDEREEN

Van een product voor 'hen' maakten we een sportbeha voor 'iedereen'.
We hebben onze technische grenzen verlegd om deze beha aan iedereen aan te bieden. Daarom bestaat er ook een variant zonder prothesezakje: de sportbeha JOG KOKOON (code: 8736841)

IS DE SPORTBEHA JOG KOKOON PLUS EEN MEDISCH HULPMIDDEL? WORDT DE BEHA VERGOED?

De post-mastectomiebeha Jog Kokoon Plus is goedgekeurd als medisch hulpmiddel (Europese norm/CE-markering). Hij biedt plaats voor borstprotheses die zelf medische hulpmiddelen zijn.
Vergeet niet dat het dragen van een beha na de operatie en het hervatten van een sport alleen onder toezicht van een arts mogen gebeuren.

Deze sportbeha wordt niet vergoed door de sociale zekerheid maar sommige zorgverzekeringen bieden wel een vergoeding.

HET ONTSTAAN VAN DE NAAM JOG'KOKOON

Elke mede-ontwikkelaar heeft een naam kunnen voorstellen en kunnen stemmen!
De keuze viel op een naam die stond voor:
- rustig opnieuw beginnen met sporten: sporten zonder competitie, sporten voor je fysieke en mentale gezondheid: joggen!
- het gevoel als je de beha aantrekt: je voelt je als in een cocon!
- het verhaal van onze sport (hardlopen) met zijn naam: KALENJI: de K van Kokoon!
- en het pluspuntje: het prothesezakje!

Garantie

2 jaar

Overige informatie

Samenstelling

Hoofdstof 80% Polyamide, 20% Elastaan Stof op rug 74% Polyamide, 26% Elastaan Voering 100% Polyamide

ONDERHOUDSADVIES

Machinewas - 30° max - zacht

Niet bleken

Mag niet in de droogtrommel

Niet strijken

Niet droogreinigen

Gebruikersbeoordelingen

Loading

Vraag & antwoord

Dit zou je ook kunnen interesseren