Draagcomfort
Het is heel belangrijk voor beginnende voetballers om zich goed te voelen in hun schoenen. Daarom hebben we gekozen voor een soepele zool, voor een op en top comfortabele schoen. De Agility 100 schoenen zijn ook breder aan de bovenkant, speciaal aangepast aan de vorm van kindervoeten, vanaf maat 25.
Ontwikkeling
Het is door jonge voetballers te observeren dat we merkten dat de kinderen die willen leren voetballen almaar jonger worden en dat de breedte van bestaande voetbalschoenen voor hen niet optimaal is. Nadat biomechanisch onderzoek dit bevestigde, hebben we in samenwerking met podologen een pasvorm ontwikkeld die speciaal is aangepast aan de kindervoet.
Grip
Voor de buitenzool kozen we voor geïnjecteerd rubber omdat dit materiaal erg soepel is. De combinatie van dit materiaal met ronde noppen die niet te groot zijn, biedt de beginnende voetballer een maximum aan comfort en een aangepaste grip en beperkt het gevaar voor irritatie. Een ideale schoen voor kinderen die beter willen leren voetballen.
Personalisatie
Wat is er beter dan unieke, gepersonaliseerde voetbalschoenen?
Laat je achternaam, voornaam of nummer op je schoenen aanbrengen en creëer je eigen unieke schoen.
Vraag ernaar in het atelier van je Decathlon-winkel.