Bonne tenu et aucune gêne
Bonne tenu et aucune gêne
- extensible
- évacuation de la transpiration
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bonne tenu et aucune gêne
Taille vraiment trop petit et donc inutilisable pour ma part. Impossible à échanger après ouverture donc 15,99€ de perdu. En plus, de la manière où ils sont emballés, impossible de les ouvrir sans faire des trous. 1 étoile car impossible d'en mettre 0.
excellent
bardzo wygodne
Boxeres traspirables buen precio y buena calidad
To był mój kolejny zakup tych bokserek. Używam ich do treningów biegowych jak i do chodzenia na co dzień. Na pewno po bieganiu skóra nie jest sucha jakkolwiek materiał dobrze odprowadza wilgoć, bo zawsze są solidnie mokre. Przy drugim zakupie zauważyłem, ze pomimo wielu prań bokserki nadal zachowują się jak nowe czyli nie tracą elastyczności. Od
Très bien Legé,anti transpirant ,dommage que les 3 soit cousuent ensemble cela a fais 3 trous dans chaque caleçons .un peu cher
Fajne ale sugeruje zakup wiekszego rozmiaru
Witam.Bardzo fajne oddychające bokserki.Z początku wydają się dziwne ,przeszkadzające na skórze ale po chwili już można się przyzwyczaić.Nie polecam używać żadnych zmiękczaczy do prania ani płynów do płukania ponieważ zauważyłem że trochę tracą swoje właściwości odprowadzania wilgoci.
Bardzo lubię te gacie, kupowałem je już kilka razy, ale tak jak piszą inni - rozmiar wygląda, że się skurczył. One jak dla mnie we wcześniejszej wersji były o rozmiar za małe, teraz to już w ogóle masakra.