Eindereeks EindereeksEindereeksCAPERLAN Tuigenrekjes voor visstation CSB PW 26 cm 16 stuks4.8(77)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 7,00 Vorige prijs € 15,00 53% korting€ 0,44/stukBegint op 25/4/2026 en geldig gedurende de hele promotieperiode.
3 kleurenCAPERLAN Tuigenplankjes voor statisch vissen WDR 900 L 26 cm 5 stuks4.8(78)Reviews.votesAria3 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 2,99€ 0,60/stuk.
3 kleurenCAPERLAN Tuigenplankjes voor statisch vissen WDR 900 M 19 cm 6 stuks4.8(78)Reviews.votesAria3 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 2,99€ 0,60/stuk.
3 kleurenCAPERLAN Tuigenplankjes voor statisch vissen WDR 900 S 26 cm 5 stuks4.8(78)Reviews.votesAria3 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 2,99€ 0,60/stuk.
CAPERLAN Tuigenplankjes RL Winders 5 stuks 26 cm4.8(48)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 3,49€ 0,70/stuk.
CAPERLAN Tuigenplankjes RL Winders 5 stuks 22 cm4.8(129)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 2,49€ 0,50/stuk.