Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Trilplaat - Incl. stoel - 30 snelheden - 3 programma's - Cardio Fit V204(13)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 199,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Resistance Band Set - Weerstandsbanden - Fitnes elastiek - 5 stuks + Accessoires3.9(7)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 28,99€ 5,80/stuk.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Platinum Bulgarian bag zwart gratis fitnessVanaf Huidige prijs {{currentPrice}} € 43,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Roeitrainer - Inklapbaar - Star Fit R1004.5(2)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 369,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online13 kleurenAlleen onlineTUNTURI Fitnessbal - Yoga bal - Gymbal - Pilates bal - Incl. pomp - 220 kg belastbaar3.9(40)Reviews.votesAria13 kleurenVanaf Huidige prijs {{currentPrice}} € 22,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Loopband voor thuis - Walking Pad - Opvouwbaar - Bluetooth - Cardio Fit T30Huidige prijs {{currentPrice}} € 499,00€ 499,00/stuk.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI FitCross 50i Rear CrosstrainerHuidige prijs {{currentPrice}} € 449,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online2 kleurenAlleen onlineTUNTURI Enkelgewichten en Polsgewichten - Gewichten5(1)Reviews.votesAria2 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 21,99€ 11,00/stuk.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Watergevulde bulgarian bag gewicht 20kg - Fitness aquabag voor krachttrainingHuidige prijs {{currentPrice}} € 51,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online7 kleurenAlleen onlineTUNTURI Dumbbell set - 2 x 5,0 kg - Neopreen2(1)Reviews.votesAria7 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 38,99€ 7,80/kg.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Haltersteunen - Squat Standaard - 200kg belastbaar - In hoogte verstelbaarHuidige prijs {{currentPrice}} € 249,00€ 9,58/kg.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online8 kleurenAlleen onlineTUNTURI Yoga mat 8mm - Pilates Mat - Extra Dikke Fitness Mat - 183x61x0,8 cm - Anti Slip4.6(74)Reviews.votesAria8 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 26,95.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Hometrainer - 8 weerstandsniveaus - Transportwielen - Cardio Fit B305(7)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 152,95.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online2 kleurenAlleen onlineTUNTURI Weegschaal - Bluetooth - 180kg Gebruikersgewicht - incl. lichaamsanalyse4.7(17)Reviews.votesAria2 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 29,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online10 kleurenAlleen onlineTUNTURI Foam Roller - Massage - Yoga - 33 cm lang5(1)Reviews.votesAria10 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 24,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Dumbell Gietijzer totaal 10kg - Halterset met schroefsluiting - Dumbbell set5(1)Reviews.votesAriaVanaf Huidige prijs {{currentPrice}} € 34,99€ 3,50/kg.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online7 kleurenAlleen onlineTUNTURI Dumbbell set - 2 x 4,0 kg - Neopreen2(1)Reviews.votesAria7 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 34,99€ 8,75/kg.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Magnesium blokken - doos 8 blokken5(1)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 27,99€ 0,51/kg.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Hometrainer - Ergometer - Bluetooth - 12 trainingsprogramma's - Cardio Fit E354.5(13)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 239,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI EVA Dip belt - Dip riem met kettingHuidige prijs {{currentPrice}} € 25,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Hometrainer - Ergometer - 25 trainingsprogramma's - Lage instap - Signature E40Huidige prijs {{currentPrice}} € 649,00€ 129,80/stukVerkocht en verzonden door Fitshop B.V.
Alleen online Alleen online13 kleurenAlleen onlineTUNTURI Fitnessbal - Yoga bal - Gymbal - Pilates bal - Incl. pomp - 220 kg belastbaar3.9(40)Reviews.votesAria13 kleurenVanaf Huidige prijs {{currentPrice}} € 25,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Roeitrainer - Inklapbaar - 8 weerstandsniveaus - Voor thuis - Cardio Fit R304.6(5)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 274,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI 5 Weerstandsbanden Set – Mini Power Body Band – Fitness Elastiek – Trainingsband3(2)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 20,99€ 4,20/stuk.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online8 kleurenAlleen onlineTUNTURI Yoga mat 8mm - Pilates Mat - Extra Dikke Fitness Mat - 183x61x0,8 cm - Anti Slip4.6(74)Reviews.votesAria8 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 26,95.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Balanstrainer Bal - Met fitness elastieken5(2)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 90,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Agility Ladder - Speed ladder - Fitness ladder - Loop ladder - 4.5m5(1)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 25,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Trilplaat - 99 snelheden - 10 programma's - Cardio Fit V30Huidige prijs {{currentPrice}} € 99,00.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Loopband smeermiddel - loopband olie - incl. spraybuis4(5)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 26,99€ 134,95/l.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online10 kleurenAlleen onlineTUNTURI Foam Roller - Massage - Yoga - 33 cm lang5(1)Reviews.votesAria10 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 24,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Gewichstvest - Weight Vest - Gewichtsvest Hardlopen - Verstelbaar - Grijs2.8(4)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 37,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Aerobic pump gewichtenset 20KG - Halterset met 6 schijven - incl. halterstang4.3(27)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 55,99€ 2,80/kg.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Staande bokszak- Vrijstaande bokspaal - 180 cm hoog - Makkelijk verplaatsbaar4.4(12)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 279,00 Vorige prijs € 299,00 € 20 korting€ 279,00/stukVan 27/8/2026 tot 6/10/2026.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Roeitrainer - Inklapbaar - 4 weerstandsniveaus - Voor thuis - Cardio Fit R203.9(15)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 159,00.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online10 kleurenAlleen onlineTUNTURI Foam Roller - Massage - Yoga - 33 cm lang5(1)Reviews.votesAria10 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 23,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online3 kleurenAlleen onlineTUNTURI Enkelgewichten en Polsgewichten - Gewichten - 2 x 1,5kg4.4(7)Reviews.votesAria3 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 23,99€ 6,00/stuk.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen online13 kleurenAlleen onlineTUNTURI Fitnessbal - Yoga bal - Gymbal - Pilates bal - Incl. pomp - 220 kg belastbaar3.9(40)Reviews.votesAria13 kleurenVanaf Huidige prijs {{currentPrice}} € 23,99€ 23,99/stuk.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Roeigreep -Roei Handvat - Meedraaiend5(1)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 39,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineTUNTURI Hometrainer Star Fit E100 HR i plus met ergometer - BluetoothHuidige prijs {{currentPrice}} € 854,50Verkocht en verzonden door Solution 4YOU
Alleen online Alleen online2 kleurenAlleen onlineTUNTURI Weighted Hoelahoep XL - Massage hoelahoep - Hula hoop gewicht - Verstelbaar4.5(41)Reviews.votesAria2 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 35,99.Verkocht en verzonden door Tunturi New Fitness BV