Alleen online Alleen online3 kleurenAlleen onlineSHOEDRY Airo Schoenendroger & Schoenverfrisser - Skischoendroger4.7(29)Reviews.votesAria3 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 49,95Verkocht door Imperium Products FBD en verzonden door Decathlon
DECATHLON Set zelfklevende plakkers voor de reparatie van binnenbanden4.3(2.127)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 3,10€ 0,39/stuk.
DECATHLON Impregneermiddel voor textiel voor de wasmachine 250 ml4.3(333)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 8,99€ 35,96/l.
Alleen online Alleen online3 kleurenAlleen onlineSHOEDRY Airo Schoenendroger & Schoenverfrisser - Skischoendroger4.7(29)Reviews.votesAria3 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 59,95Verkocht door Imperium Products FBD en verzonden door Decathlon
DECATHLON Impregneerspray zonder gas voor schoenen, kleding en materiaal 275 ml4.3(557)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 7,99€ 29,06/l.
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineAZENGEAR Transparante reparatietape waterdicht voor jassen, tenten en slaapzakken5(2)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 16,95Verkocht door aZengear FBD en verzonden door Decathlon
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX Wasmiddel Tech Wash 5L & impregneermiddel TX.Direct 5LHuidige prijs {{currentPrice}} € 179,99€ 36,00/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
DECATHLON Bandenplakkers voor binnenband navulset groot formaat4.7(973)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 2,20€ 0,28/stuk.
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX NikWax TX Direct Spray-On - 300ml3.9(7)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 19,99.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
DECATHLON Rol reparatietape voor textiel zwart4.6(148)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 9,99€ 9,99/m.
DECATHLON Wasmiddel voor waterdichte en ademende thermokleding of kleding in dons 250 ml4.7(262)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 8,99€ 35,96/l.
NIKWAX Waterdicht makende spray voor leer en textiel4.5(105)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 11,99€ 95,92/l.
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX Wasmiddel Tech Wash 1L & Impregneermiddel TX.Direct 300ml5(1)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 39,99€ 133,30/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX NikWax Twin 1 liter voordeel set: TX Direct & Tech Wash - 2x 1 Liter Variant4.5(22)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 49,99€ 49,99/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
DECATHLON Reparatieplakkers voor textiel transparant4.5(63)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 6,99.
DECATHLON Wasmiddel tegen transpiratiegeurtjes 250 ml4.5(35)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 7,99€ 31,96/l.
DECATHLON Multifunctionele reparatieplakkers voor tent, slaapzak, rugzak etc.4.7(447)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 6,99.
DECATHLON Volledige reparatieset (lijm + plakkers) voor luchtbedden4.3(153)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 9,99.
Alleen online Alleen online26 kleurenAlleen onlineAZENGEAR Reparatiepatch donsjas, zelfklevend, waterdicht, tent- en slaapzakreparatie4.1(17)Reviews.votesAria26 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 12,95 Vorige prijs € 14,95 13% korting€ 1,18/stukVan 24/9/2026 tot 29/10/2026Verkocht door aZengear FBD en verzonden door Decathlon
DECATHLON Reparatieplakkers voor textiel zwart4.7(117)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 6,99.
5 kleurenDECATHLON Reparatieplakkers voor jassen en slaapzakken zwart4.8(944)Reviews.votesAria5 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 5,50.
NIKWAX Waterdicht makende crème voor glad leer4.6(71)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 9,99€ 99,90/l.
DECATHLON Bandenplakkers voor binnenband navulset klein formaat4.5(394)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 2,50€ 0,32/stuk.
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX Schoenverzorging 300ML - Nikwax Nikwax Fabric & Leather Proof Impregneerspray5(2)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 22,99.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineECO:FY Textiel Impregneermiddel Spray • waterdicht maken, impregneren, PFC-vrij2.8(5)Reviews.votesAriaVanaf Huidige prijs {{currentPrice}} € 20,45€ 81,80/lVerkocht en verzonden door lugema
DECATHLON Reparatieplakkers voor rekbare stof zwart5(10)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 6,99.
5 kleurenDECATHLON Reparatieplakkers voor jassen en slaapzakken blauw4.8(944)Reviews.votesAria5 kleurenHuidige prijs {{currentPrice}} € 5,50.
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX NikWax Fabric & Leather proofHuidige prijs {{currentPrice}} € 15,99.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
DECATHLON Onderhoudsset wasmiddel en impregneermiddel 2 x 100 ml4.1(79)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 6,99€ 34,95/l.
NEWFEEL Water- en vuilafstotende spray voor wandelschoenen van leer en textiel 100 ml4.5(414)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 6,00€ 60,00/l.
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX Tent & Gear wasmiddel Solarwash 500ml & impregneermiddel Solarproof 500mlHuidige prijs {{currentPrice}} € 37,99€ 75,98/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineELITEX TRAINING Patch Elitex Blij Eenhoorn PVC Klittenband voor Rugzakken5(2)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 1,99 Vorige prijs € 6,99 71% kortingBegint op 28/7/2026 en geldig gedurende de hele promotieperiodeVerkocht en verzonden door ELITEX TRAINING
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX Wasmiddel Tech Wash 300ml & impregneermiddel TX.Direct 300ml Spray-OnHuidige prijs {{currentPrice}} € 32,99€ 109,97/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineAZENGEAR Strijkpatches voor jeans, denim reparatiepatches, 10 stuks, wasbaar sterkHuidige prijs {{currentPrice}} € 12,95 Vorige prijs € 14,95 13% korting€ 1,30/stukVan 24/9/2026 tot 29/10/2026Verkocht door aZengear FBD en verzonden door Decathlon
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX Nikwax "Voordeelpakket" 2 x Tech Wash 1L & 1x TX.Direct 1L - 3-Pack5(1)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 69,99€ 69,99/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX NikWax Tech Wash - 1000ml5(3)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 27,99€ 0,10/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineELITEX TRAINING Patch Elitex Brandweerman PVC Klittenband voor RugzakkenHuidige prijs {{currentPrice}} € 6,99Verkocht en verzonden door ELITEX TRAINING
DECATHLON Wasmiddel voor kleding in merinowol 250 ml4.8(83)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 7,99€ 31,96/l.
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX Dons wasmiddel Down Wash Direct 300ml & impregneermiddel Down Proof 300ml5(1)Reviews.votesAriaHuidige prijs {{currentPrice}} € 29,99€ 99,97/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV
Alleen online Alleen onlineAlleen onlineNIKWAX NikWax Cotton Proof 1000 mlHuidige prijs {{currentPrice}} € 34,99€ 34,99/l.Verkocht en verzonden door Online Bike Parts BV