Wygodna bandana w dobrej cenie...
Wygodna bandana w dobrej cenie. Używam do biegania i polecam.
- résistance
- chaleur
- douceur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Wygodna bandana w dobrej cenie. Używam do biegania i polecam.
Chaud, léger pratique. Gardé les oreilles au chaud en rando ou à vélo. Remplace une autre que j’ai perdu.
Świetna opaska pod kask rowerowy! Niestety początek wiosny jest dosyć zimny i wieje po uszach ale z tą opaską żaden wiatr i zimno nie jest straszne. Dobrze grzeje i przylega do głowy, jakość i stosunek do ceny oceniam na bardzo dobrze.
agréable à porter
Świetnie się sprawdza na jesień jak i na lato. Chroni głowę i dzięki temu nie ma żadnych wyprysków od kasku rowerowego
Merino to merino. Minimalistyczne wykonanie, ale przez wszystkie lata te opaski służą dzielnie bez utraty właściwości estetycznych i termicznych calej rodzinie. Są naprawdę super.
Muito satisfeito, a fita é larga e respirável.
Oddychająca, nadaje ciepło.
Incroyable, léger et sèche vite, ce sont mes bandeaux préférés ! Je l’ai racheté en plusieurs couleurs
Incroyable, léger et sèche vite, ce sont mes bandeaux préférés ! Je l’ai racheté en plusieurs couleurs