Opaska rewelacja. Używam do bi...
Opaska rewelacja. Używam do biegania w temp około zera. Nie jest w niej ani za zimno ani za ciepło a głowa na czubku ma czym oddychać
- résistance
- chaleur
- douceur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Opaska rewelacja. Używam do biegania w temp około zera. Nie jest w niej ani za zimno ani za ciepło a głowa na czubku ma czym oddychać
bequem, juckt nicht dank Merino
Excelent
Wszystko zgodnie z opisem
Produkt spełnił moje oczekiwania w 100%
Tien chaud
Ok.
Wygodne, ciepłe, dobrze wykonanane. Sprawdz się bardzo dobrze w trakcie aktywności przy temperaturze około zera stopni
Prática e confortável
Препоръчвам.