Smaczne, polecam.
Smaczne, polecam.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Smaczne, polecam.
dobra jakość
assez bon tiens bien dans la poche mais colle un peu à l'emballage
Taste good
Dobra przekąska na szybkie poskromienie głodu. Lubię i polecam!
buoni
Ten smak jest ok, ale może być za słodki
Ten jest najlepszy bo w czekoladzie
Świetna i pożywna przekąska, która daje solidnego "kopa" energii. Idealnie sprawdza się w pracy, w podróży czy po treningu. Zdecydowanym plusem jest intensywny smak, wyczuwalne chrupiące orzechy i odpowiednia słodycz. Nie kruszy się i jest bardzo sycący.
O esperado