Foarte confortabili, mai ales ...
Foarte confortabili, mai ales pentru mers prin oraș, dar și la condus. De asemenea, pentru mine, care sunt nevoit să folosesc tălpi ortopedice înălțate în zona călcâielor, nu am nici un disconfort în zona respectivă, în ceea ce privește apariția variilor iritații sau lovituri ale zonei călcâiului de partea din spate a încălțămintei.
- Rapport qualité/prix

