Świetne kijki
Idealne. Mechanizm działa bez zarzutu. Jedynie pianka na rękojeściach była ubrudzona chyba jakimś klejem (dlatego -1 gwiazdka), ale postanowiłem nie robić z tego powodu problemu. Wyczyściłem i działa. Mogłyby być tańsze i mieć nieco dłuższe taśmy na nadgarstki. Poza tym OK.
- rapidité d'action
- Rapport qualité/prix
- légèreté

