Bardzo wygodny i poręczny bido...
Bardzo wygodny i poręczny bidon. Idealny na 5-10-kilometrowe biegi. Sprawdził się nawet na półmaratonie.
- contenance
- étanchéité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo wygodny i poręczny bidon. Idealny na 5-10-kilometrowe biegi. Sprawdził się nawet na półmaratonie.
Butelka jest beznadziejna. Zakręcie jej tak aby nie przeciekała graniczy z cudem.
Super produkt w przystępnej cenie
Pratique pour boire J'hésite à tester les flasques souples ou acheter un petit tuyau pour adapter et boire sans avoir à sortir mon bidon. Petit défaut la forme garde de l'eau quand on fait sécher le bidon à l'envers
mały bidon z wygodnym i szczelnym zamknięciem, a przy tym łatwo się go myje
polecam.
Fajny, poręczny, idealny na krótkie biegi w lato
lekki mały sprytny
Po prostu fajny mały bidonik, można trzymać wygodnie podczas biegu
It is quite easy to use and two of them has sufficient capacity for running, but the cap could be more convenient
Sveiki, Ivo!
Paldies par atsauksmi! Mēs priecājamies, ka pudele ir viegli lietojama. Paldies, ka dalījāties savā pieredzē!
Jūsu Decathlon!