Idealne na zime
Czapka kolejna w kolekcji. Świetnie się sprawdza w silny mróz. Nie podnosi się, trzyma się na głowie. Jest ciepła a głową się nie przegrzewa.
- chaleur
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Czapka kolejna w kolekcji. Świetnie się sprawdza w silny mróz. Nie podnosi się, trzyma się na głowie. Jest ciepła a głową się nie przegrzewa.
Très agréable
Bardzo wygodna czapka, ciepła i nie uciska. Super zakup
top
Super
Super bonnet doublé, bien chaud et super joli 👍
.
Czapka bardzo ciepła. Żona zadowolona. Ale ma jeden minus. Nie chroni przed wiatrem.
Ce bonnet a un bon maintien et surtout il est bien chaud.
Magnifique !