ładna i jakościowo dobrze wyko...
ładna i jakościowo dobrze wykonana. syn 9 lat zadowolony. nie lubi ciasnych czapek. ta była w sam raz.
- chaleur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
ładna i jakościowo dobrze wykonana. syn 9 lat zadowolony. nie lubi ciasnych czapek. ta była w sam raz.
Шапката е супер
Agréable , doux et confortable
Très bonne tuqe, ma fille l'adore et se sent au chaud. Elle tient bien en place et est confortable.
Tiens très chaud
Vestibilità stretta
Lo que me esperaba de este tipo de gorro, con tela gruesa . Lo he utilizado varias veces por las mañanas en estos días de frío y ha hecho una buena función.
Lo recomiendo.
Magnifique. Super produit. Lo
Ok
Czapka charakteryzuje się bardzo ładnym wykonaniem i, wbrew zdjęciom, nie jest masywna. Jej wykończenie to niezwykle wygodny materiał, co zapewnia komfort noszenia. Warto jednak zwrócić uwagę, że zamiast jasnej etykiety nadrukowanej pomiędzy szwami, jak pokazano na zdjęciach, znajduje się minimalistyczna, czarna etykieta z białym logo firmy. Mimo