Kislánynak vettem, akinek nagy...
Kislánynak vettem, akinek nagy feje és emellé nagy, vastag copfja van, mert ez alá befér. 2.alkalom óta teljesen beázik a sapka, pedig az oktató adja rá helyesen, így sajnos heti többször kínlódunk min. 15perces hajszárítással az uszodában és utána otthon, hogy kimossuk a hajából és a fejéről a klórt. Nagy csalódás a sapka, elvileg ennek nem
- Rapport qualité/prix
