Wygodna i odprowadzająca wilgo...
Wygodna i odprowadzająca wilgoć, idealna na zimowe warunki!
- chaleur
- légèreté
- évacuation de la transpiration
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Wygodna i odprowadzająca wilgoć, idealna na zimowe warunki!
Utilizzato durante le mie corse mattutine quando fa freddo. Comodo e caldo
czapka świetnie sprawdza się w jeździe na rowerze czy podczas biegania. Idealnie izoluje wiatr. Jest cienka i wygodna. Po praniu nic jej nie jest.
Cienka dobra czapka
très pratique,utilisé pour les entrainements de course à pied l'hiver.Chaud et agréable à porter
Na wiosnę. Wszystko na plus. Wygodne. Bardzo polecam. Cena ok. Całość mega.
Super
zqpka jest bardzo cienka , nadaje się na wiosenna pogodę, jednak przy wietrze może być w niej zimno.
Buon materiale, leggero e resistente.
Fajna czapeczka do biegania i pod kask na rower, rozmiar idealny a materiał dobry jakościowo.