Super buty! Wygodne, sprawdził...
Super buty! Wygodne, sprawdziły sie podczas całych ferii! polecam!
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Super buty! Wygodne, sprawdziły sie podczas całych ferii! polecam!
Wygodne, szybkie wiązanie
Topánky som používal cca týždeň a musel som ich vrátiť. Systém uťahovania jedným kolieskom na prvý pohľad vyzerá komfortne ale ma jeden veľký problém: neni možné dotiahnuť spodok a vrch samostatne. Vždy sa mi stalo že spodok nohy bol dotiahnutý na doraz a extrémne mňa tlačil, kdezto vrch bol stále príliš voľný a noha tým pádom nebola dostatočne
Foarte calitative, mai ales in banii astia
Buty są ok. Mechanizm zapinania zniósł póki co tydzień. Trzymaja się kupy. Wiadomo to nie premium Marka za dwa tysiące ale dzielnie służą.
Max.spokojenost
Snurky na upevnovacom systeme sa roztrhli hned pri prvom pouziti topanok, a to hned na zaciatku pri obuvani.
Musel som si poziciat topanky z pozicovne.