Szczerze polecam
W Decathlonie rzadko kupuje odzież na polowanie bo mi nie leży, jest zazwyczaj za głośna. Kupiłem te kalosze z polecenia kolegi, mam je 2 lub 3 lata i jestem mega zadowolony. Trochę ciężkie, ale są ciepłe, wytrzymałe i wygodne. Zamek jest wytrzymały i dzięki możliwości rozsuwania i zapinania zamka istnieje możliwość częściowej regulacji temperatury
- résistance à la végétation sauvage
- facilité d'utilisation
- chaleur
- Look / Design

