Wygodne i ciepłe. Łatwe w zakł...
Wygodne i ciepłe. Łatwe w zakładaniu i czyszczeniu. Stópka dziecka nie marznie. Jedne z niewielu butów które chętnie zakłada
- chaleur
- imperméabilité
- facilité à mettre / enlever
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Wygodne i ciepłe. Łatwe w zakładaniu i czyszczeniu. Stópka dziecka nie marznie. Jedne z niewielu butów które chętnie zakłada
Po pierwsze ciężko się je zakłada. Po drugie już przy temperaturze +2 i bez śniegu dziecko wraca do domu z zimnymi stopami, pomimo założonej także grubej skarpety. Słabo chronią przed zimnem. Rozmiarówka zawyżona, trzeba wziąć mniejsze.
Muy cómodas de poner y protegen frente al frío, lluvia y nieve. La verdad que este tipo de diseños se agradecen mucho para niños pequeños porque garantizas que siempre va a tener el pie protegido
Facile et pratique
Zelo dobri, mehki in nepremočljivi čevlji za otroke
Buon prodotto
caldi e asciutti
Çok beğendik su almıyor
Warm and durable
Lieliskas kvalitātes zābaki mazuļiem kas ir nesen sākuši staigāt,viegli silti un ūdensnecaurlaidīgi. Iesaku pirkt šos zābaciņus nevis pēc izmēru tabuliņas bet par izmēru mazākus pirmos nopirkām 22/23 tie bija diezgan par lielu par cik 13cm pēdiņa ir bet tagad 20/21 ir tieši laikā. Cena pievilcīga un kvalitāte laba. :)