Buty idealne do zabawy na sniegu.
Buty spisały się bardzo dobrze podczas zabawy w śniegu i zjeżdżania z górek . Nogi suche,nie spocone,ciepłe. Nie ślizgają się na śniegu. Cena adekwatna do jakości. Polecam.
- imperméabilité
- adhérence
- chaleur
- Look / Design

