Botas
Muy buenas botas
- chaleur
- imperméabilité
- adhérence
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Muy buenas botas
Boots confortables et adaptées pour l'école. Facile à mettre pour un enfant
Zakupiliśmy córce buciki na wypad w góry. Po pierwszej wycieczce na szlak, gdzie córka w 90% przesiedziała na sankach po powrocie miała mokre skarpetki w okolicach pięty. Miała kombinezon z gumkami na bucikach więc nie było też możliwości,aby śnieg dostał się od góry. Poza przemoczonymi skarpetkami zmarznięte paluszki przy - 9 st( rajstopki + grub
Calidad precio perfecto
Fomos para a Lapónia e os meninos não se queixaram de frio nos pés, por isso acho que estão aprovadas.
Fomos para a Lapónia e os meninos não se queixaram de frio nos pés, por isso acho que estão aprovadas.
Buty ciepłe, wygodnie, dobrze trzymają się podłoża. Córka zadowolona
Ładne dla oka, wodoodporne, ciepłe i wytrzymałe. Sprawdziły się tej zimy dla córki. Kupione w promocji co podbija tylko moją ocenę jakości do ceny.
bardzo dobre buty zimowe. nie przemawiają nawet po kilku godzinach na śniegu. są lekkie i wytrzymale
ma fille ayant grandi, on a racheté les mêmes que l'année dernière, excellent produit, facile à enfiler