Ciepłe i wygodne
sprawdzają się zimą, ale trzeba brać 2 numery większe
- Rapport qualité/prix
- adhérence
- chaleur
- imperméabilité
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
sprawdzają się zimą, ale trzeba brać 2 numery większe
Świetne śniegowce, kupuje już któryś sezon dla synów
Polecam
Ideali per bambini che si vogliono divertire sulla neve. Prendiamo sempre lo stesso modello
Bardzo dobry zakup. Buty bardzo ciepłe,wygodne.
Máme již druhým rokem ... velikost beru vždy o jedno číslo větší
Jól tartja a bokáját, nem panaszkodott még soha, hogy beázott volna vagy, hogy fázik a lába. Könnyen fel tudja venni, és szereti hotdani.
Bun
Od lat kupujemy kolejne rozmiary i jeszcze nigdy nas nie zawiodły - nawet po wielu godzinach w głębokim śniegu nogi zostają suche i ciepłe.