idealne dla przedszkolaka , wy...
idealne dla przedszkolaka , wyglądają na mocne
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
idealne dla przedszkolaka , wyglądają na mocne
Putin incomode, nu au branturi
Uygun fiyatlı
ottimi stivali per l'asilo di mia figlia
Kalosze są super miękkie, mają świetna podeszwę dzięki czemu dzieci się nie ślizgają po śliskiej nawierzchni.
To juz trzecia para tych kaloszy ktora kupilem synowi. Swietnie leza, nie pekaja. 3 godziny zabawy w deszczu i ani jednego obtarcia na stopce.
Bon produit .
Jako fizjoterapeutka bardzo polecam ten produkt. Kalosze są odpowiednio szerokie w paluszkach a jednocześnie bardzo giętkie. Nie spotkałam jeszcze tak dobrych kaloszy w takiej cenie.
Bottes de bonne qualité protégeant ainsi bien les pieds de l'humidité