Świetne na zimowe spacery nad morzem
Nie przemakają, grzeją i sa wygodne. Polecam!
- chaleur
- imperméabilité
- adhérence
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Nie przemakają, grzeją i sa wygodne. Polecam!
PRATIQUE ET COSTAUD
OTTIMO ANCHE PER ESCURSIONI IN MONTAGNA
Sind sehr gute Qualität und lebt schon lange
Sněhule jsou super po všech stránkách, jediná vada je velikost... respektive průvodce velikostí, který mi dle vyplněného rozměru vybral o číslo větší velikost než běžně nosím. A boty jsou mi bohužel velké.
Son estupendas para la nieve
Parfait pour le prix
Botas muito confortáveis que me ajudam no dia a dia do meu jardim
Bon rapport qualité prix
top