S bójkou jsem maximálně spokoj...
S bójkou jsem maximálně spokojená, je lehká, velmi snadno se nafukuje i vyfukuje, díky tlačítkovým ventilům po obou stranách. Vnitřní prostor je velký, vejdou se tam i kratší ploutve, oblečení, boty, brýle...Vyfouknutá- jako taška přes rameno. Do vody -čím měně uvnitř, tím více se nafoukne....Vodotěsná.
- visibilité
- flottabilité
- poches
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
