Pojemny i długo trzyma, dwa du...
Pojemny i długo trzyma, dwa duże kubki, nie jakieś tam kubeczki. Minus to jest ciężki, szkoda dźwigać na piesze wędrówki czy w góry, ale na camping, czy podróż autem, piknik itd. rewelacyjny.
- contenance
- isotherme
- facilité d'utilisation
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

