Dobrze i długo trzyma cieplo
Dobrze i długo trzyma cieplo
- isotherme
- facilité d'utilisation
- réparation
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Dobrze i długo trzyma cieplo
çok kaliteli sıcak tutma süresi çok uzun memnun kaldım
Trzymał temperaturę kilka godzin zimą na szlaku, jestem zachwycona
Dobrze trzyma ciepło, świetny stosunek jakości do ceny
Ürün sıcağı ve soğuğu çok iyi derecede yalıtıyor ürünü şiddetli bir şekilde tavsiye ediyorum çok kaliteli ve çok güzel bir üründür
Długo trzyma ciepło, nie przecieka. Estetyczny wygląd
çok beğendim ısıyı iyi muhafaza ediyor
Rien à dire parfait garde très bien le froid
Termos długo utrzymuje temperaturę. Dodatkowym atutem jest jego estetyczny wygląd – kolor jest naprawdę ładny i zgodny z opisem. Produkt solidny i godny polecenia.
idealny termos