wygodny kask narciarski
polecam, bardzo dobrze leży, jest lekki świetny stosunek jakości do ceny
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- ventilation
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
polecam, bardzo dobrze leży, jest lekki świetny stosunek jakości do ceny
kalite fiyat performansi
Très satisfait de mon achat. Très léger et agréable à porter tout en de sentant en sécurité.
Dałem 5 gwiazdek we wszystkich kategoriach włącznie z ceną bo kupiłem w promocji za 200 zł. Jest wyjątkowo lekki w porównaniu do innych które miałem na głowie i bardzo wygodny, ciekawy design też jest na plus. Pasuje idealnie do gogli tej samej marki. Może w cenie 400 zł nie byłby zbyt wielkim przeskokiem w stosunku do tańszych modeli ale za 200 ja
ottimo prodotto
excellent