Dobra I wygodny kask
Dobry i wygodny kask, używam go na nartach, gogle (nie z Decathlony) dobrze układają się z nim, nie ma przerwy i nie przewiewa wiatr. Jest lekki, nie czuć go na głowie, a zapewnia bezpieczeństwo. Polecam. Dobrze trzyma się na głowie, nie jest w nim za ciepło. Wydaje się bardzo dobrej jakości, pomimo niewielkiej ceny.
- maintien du produit
- ventilation
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

