Top
Top
- maintien du produit
- ventilation
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Top
Heel makkelijke helm! Zit goed, scherm is heel handig
Bardzo dobry i wygodny kask, szukaliśmy połączenia z googlami, i mąż zadowolony z wyboru. Stosunek ceny do jakości również na plus! Polecam:)
Bardzo dobry i wygodny kask, szukałam połączenia z googlami, i jestem zadowolona z wyboru. Stosunek ceny do jakości również na plus! Polecam :)
Casco molto comodo, leggero e sicuro. Unico neo è che si appanna la visiera.
Bardzo fajny kask. Dla niedzielnego narciarza w sam raz. Szybka nie paruje
Bardzo fajny kask. Dla niedzielnego narciarza w sam raz. Szybka nie paruje
Dobry stosunek jakości do ceny. Przy upadkach śnieg wpada pod przyłbicę, mógłby być bardziej szczelny.
mąż zadowolony, kask dobrze pasuje. Bardzo,dobra cena za kask z visorem w porównaniu z markowymi. osłoną dość ciemna w pochmurne dni niezbyt się sprawdza słabi z ostrością widzenia gdzie gładko gdzie muldy. idealne jednak na słoneczne dni szczególnie jak ktoś nosi okulary korekcyjne, osłoną idealnie na nie pasuje
manque un peu de confort à l'intérieur, mousse peu épaisse. Mais ça fait bien le job de protection.