Perfetta per il mio bimbo di 2 anni e mezzo
Misura giusta, facile da indossare, ben regolabile, estetica con il pinguino simpaticissima
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- ventilation
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Misura giusta, facile da indossare, ben regolabile, estetica con il pinguino simpaticissima
Wir sind mit dem Helm sehr zufrieden.
Très joli
Nice colour, good quality, superbe price
Casque pratique avec un petit dessin qui plaît aux enfants. Confortable
Zamówione 2 kaski otrzymałem uszkodzone i różniące się od tych na zdjęciach. Mają wgniecione styropianowe wypełnienie różne zapięcia. w jednym kasku fabrycznie żle zamontowany mechanizm regulacji - jest pod kaskiem a nie na zewnątrz i uciska głowę. Oba lecą na zwrot. Obsługa sklepu nie sprawdza co wysyła.
Dzień dobry Panie Wojciechu,
Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat produktu. Jest nam przykro, że kaski były uszkodzone już podczas zakupu. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Wadliwe zamówienie można zareklamować. Zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepów…
Otrzymane kaski mają wgniecione styropiany ochronne i wzorem różnią się od tych na zdjęciach sklepu. Obsługa nie sprawdza co wysyła i pakuje uszkodzone.
Dzień dobry Panie Wojciechu,
Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat produktu. Jest nam przykro, że kaski, które Pan otrzymał były uszkodzone. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Wadliwe zamówienie można zareklamować. Zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepów…
Dobra relacja ceny do jakości
wygodny i piekny
Ottimo casco ad un costo veramente contenuto