Wygodny
Kask wygodny, nie uciska. Dzięki otworom wentylacyjnym nie poci się głowa
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Kask wygodny, nie uciska. Dzięki otworom wentylacyjnym nie poci się głowa
W tej cenie dobry wybór
Es un poco caro pero seguro y fresco
I’ve been using this for over a month now. The fit is snug and comfortable.
The straps are adjustable enough to be properly seated on my chin.
The only thing is the forehead part wherein I get sweaty easily. But for the other parts such as the top, the ventilation is good.
For the price, it already has MIPS which I am looking for a bike
Miałam duże opory by zacząć używać kask. Ale przy jedźcie na singeltrack to konieczne. Jestem zadowolona kask wygodny i przewiewny.
Passt alles.
super
Très bon produit
Buongiorno prodotto
Acquistato per il figlio della mia compagna, direi ottimo, molto comodo e leggero, ma con doppia protezione, veloce da registrare per i suoi bisogni.