Łatwo się go reguluje, "na oko...
Łatwo się go reguluje, "na oko" nie różni się niczym od 6x droższych kasków. Ten model to typowy orzeszek, więc przy dłuższym użytkowaniu głową może się pocić, no i nie jest najlżejszy. Na lato polecam coś innego
- réglable
- poids
- Rapport qualité/prix

