Fajny kask, pasuje dla kobiety...
Fajny kask, pasuje dla kobiety. Ładny jasny kolor nie rzucający się w oczy.
- ventilation
- réglable
- confort d'accueil
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Fajny kask, pasuje dla kobiety. Ładny jasny kolor nie rzucający się w oczy.
wygodny, lekki, przewiewny
Wygodny, pasował do mojego kształtu głowy.
super
Ma copine est très satisfaite de son nouveau casque !
lidi by měli na kole jezdit co nejvíc reflexní a svítící, aby je řidiči ostatních dopravních prostředků dobře viděli a nezabili je. tato helma to perfektně splňuje, protože je krásně zářivá. taky mi dobře sedí na hlavě
Feels uncomfortable after longer ride.
super kask, wygodny, przewiewny i piękny kolor
Great value for money