Lekki i wygodny
Kask jest ledwo wyczuwalny na głowie. Bardzo polecam.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Kask jest ledwo wyczuwalny na głowie. Bardzo polecam.
ten egzemplarz oddałam 5 latce córce (duża głowa:) i kupiłam kolejny taki sam dla siebie bo bardzo fajnie się sprawuje
jakość do ceny bardzo dobra, łatwo się reguluje, lekki i wygodny
Produkt zgodny z opisem, super sprawdza się w praktyce.
polecam
Super. Sa couleur me permets d'être mieux vu. Un point de plus pour la sécurité
Ayant besoin d’un casque pour circuler en ville, nous avons acheté celui-ci. Léger mais très basique, on peut regretter le manque de protection à l’arrière du crâne en cas de chute
fajny kask dobra cena do jakości
Świetnie sprawdzi się na wycieczki rowerowe, raczej w formie rekreacyjnej. Kask jest lekki a dzięki odpowiedniej regulacji można go dobrze dopasować do głowy. Dobra wentylacja, fajny wygląd i przystępna cena.
一般型好用