Jól néz ki, de picit nagy
Jól néz ki, téli futáshoz jól működik, mert nem folyik az arcomba az izzadtság, de egy picit nagy, pedig nincs kicsi fejem. Vagy lehet, hogy akkor mégis, mert 94% szerint a méret olyan, ahogy várták.
Ha boltban próbálom, valószínűleg nem veszem meg, de online, féláron vettem, szóval maradni fog és megbarátkozunk.
- compacité
- respirabilité
- évacuation de la transpiration
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
