ładna lekka i przewiewna. jedy...
ładna lekka i przewiewna. jedyny minus że jest biała od środka.
- rapidité de séchage
- adaptabilité morphologique
- légèreté
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
ładna lekka i przewiewna. jedyny minus że jest biała od środka.
Czapeczka z tej limitowanej serii to strzał w dziesiątkę. Rozmiar M (56-59 cm) zgadza się idealnie – leży na głowie pewnie, ale nigdzie nie uciska, co przy dłuższych treningach jest kluczowe. Materiał jest na tyle cienki, że bez najmniejszego problemu i dyskomfortu mieści się pod kaskiem szosowym. Świetnie oddycha i bardzo dobrze zbiera pot z czoła
Dobre
Kaskı baf takmadan kullanamıyordum. ama bu muhteşem bir şey. Hem nefes alıyor hem yormuyor, sıkmıyor. Aynı zamanda terlemiyorsun da.
Polecam
Deixa a desejar
Polecam!
帅气