Zbyt ciepły na letnio jesienne wyprawy
Kapelusz super fajny, świetnie leży i dobrze zachowuje swoją strukturę. Niestety jeśli w moim przypadku przy temperaturze ponad 20 stopni było mi w nim po prostu za gorąco , głowa szybko się pociła a jak wiadomo nie łatwo wyprać taki kapelusz. Polecam na chłodniejsze dni lub dla osób lubiących ciepło .
- chaleur
- déperlance
- Rapport qualité/prix
