Veľmi dobré kompresivne ponožk...
Veľmi dobré kompresivne ponožky, siahajú mi až pod kolena čo veľmi oceňujem nakoľko si nemusím dávať kompresné návleky. Nohy neopuchaju, prsty nemám rozmočené ani po 40km behu. Veľmi dobrá kúpa
- limitation des irritations
- maintien musculaire
- respirabilité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

