Confort et chaudes
Très bonnes chaussettes
- chaleur
- précision
- évacuation de la transpiration
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Très bonnes chaussettes
Skarpety wygodne, grzeją w palce, zapewniają lekką amortyzację na piszczelu.
Ciepłe i wygodne, fajny ściągacz, bardzo grube. Idealne na śnieg i nie tylko. Córka zadowolona.
Bardzo ciepłe, nie ściskają za mocno. Chronią przed śniegiem, wygodne ściągacze. Pierwsze wysokie skarpety, które syn chce nosić.
Pohodlné, zahřejí, jsou designové.
Calde, calde, calde. Molto comode. Dopo il lavaggio diventano subito meno morbide.
Confortável e muito prática
easy to wash and wear
warm comfortable easy wash and wear
Kept my wife's feet warm, but shin area too thin, causing bruising while wearing ski boots.