Ciepłe
Polecam każdemu, kto nosi rozmiar 37-38, ponieważ na moje 35-36 stanowczo za duże i za szerokie w stopie, ale nic dziwnego, od lat nie mogę znaleźć dla siebie idealnych skarpet narciarskich, wszystkie zwijają sie przy wkładaniu nogi do buta, a dziecięce/juniorskie (np.32-34) są za ciasne w łydce
- chaleur
- évacuation de la transpiration
- précision
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
