Za ciasna guma, uciska żyły. Rozmiar 43/46
Czy ktoś te skarpety testował i przemyślał siłę z jaką guma ściąga łydkę? Odcisk i stan naczyń na nodze po godzinnej - 3 godzinnej jeździe jest fatalny, na miesiąc naciągnąłem obie skarpety na puszki po kawie mając nadzieję że gumka się "wyciągnie" nic bardziej mylnego. Mam nogi jak patyki, wzrost 185, co maja powiedzieć osoby choć trochę mniej
- chaleur
- respirabilité
- maintien du produit
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

