Kényelmes, puha
Nagyon kényelmes és minőségi bőr focicipőnek tűnik. Eddig 1x használtam, de nagyon jó volt!
Nem merev, hanem jó puha, jól illeszkedik a lábra. Mérete elég pontos a lábamra, nem kell belőle nagyobb. Jó a labdaérintése is, eleje kellően lapos.
- confort d'accueil
- résistance
- toucher de balle
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

