Ok
Ok
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Ok
Wyglądając dobrze, fajna przyczepność, w tej chwili bardzo wygodne, choć przyznam , że w pierwszym tygodniu użytkowania, zanim ułożyły się na stopie dały mi w kość.. lepiej je na spokojnie rozchodzić, niż od razu zabierać w poważniejszą trasę i ryzykować obtarcia (na początku pomagają grubsze skarpety)
podešev je kvalitní, zavazování je mírně přetažené k ohybu nohy a sněruje se s menšími obtížemi kvůli textilnímu táhlu na jazyk. Za mně dobrá koupě poměr cena výkon. Vyzdvihuji design, ten se velmi vydařil.👍🏻
Botky jsem používal na chození po městě a trochu v přírodě. Úžasně pohodlné, ale... po roce mi praskl přední gumový lem (okop) a dávám na reklamaci, ač boty jinak vypadají skoro jako nové. Co jsem pochopil od dalších majitelů v mém okolí, jedná se o častý problém, tedy chybu v designu a tím srážím hodnocení.
Achat coup de cœur. Je ne regrette pas. Semelle confortable. A voir la tenue dans le temps.
Super buty. doskonała przyczepność w terenie
Fajne buty ale guma z przodu pęka w każdej parze. Słabo, wczęśniejsze modele bardziej wytrzymałe.
Foarte confortabili si durabili
Bardzo wygodne
Wytrzymałe, wygodne