Kiváló cipő
Tökéletes túrázásra, mindhárom évszakban, nyáron nagyon melegnek találtam (nem nyári cipő). Télen is viselem gyakran. Pocsolyába, hóba nem való (de írják is, hogy vízáteresztő).
Nem csúszik, kényelmes, jól tart.
Már másodszor veszem ugyanezt, előző 7 évet bírt.
Hegyi túrázásra 1x használtam, egyébként Mo-i erdei túrákon lett használva.
- accroche
- protection contre les chocs
- amorti
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

