Veľmi dobré topánky, kúpila so...
Veľmi dobré topánky, kúpila som si ich ako začiatočník v behu a spĺňajú všetky moje očakávania, behá sa mi v nich oveľa ľahšie. Pri kúpe som zvolila o celé číslo väčšie ako bežné nosím a sedia perfektne.
- absorption
- amorti
- respirabilité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

