Buty super! Zwłaszcza na zimę....
Buty super! Zwłaszcza na zimę. Dałem 4 gwiazdki, bo niestety miałem pecha i w jednym bucie wada fabryczna ( nadmiar materiału w środku buta i zagięcie na wysokości palców) Buty zwrócone, bez problemu! Ogólnie polecam.
- résistance à la végétation sauvage
- imperméabilité
- maintien du produit
- Rapport qualité/prix

