Fajne buty, nie oszczędzam ich...
Fajne buty, nie oszczędzam ich, a po kilku tygodniach ciągłego babrania w terenie cały czas dają radę i są w idealnym stanie. Agresywny bieżnik, przez co nie ślizgają się na lodzie czy mokrych liściach.
- résistance à la végétation sauvage
- imperméabilité
- maintien du produit
- Rapport qualité/prix

