syn bardzo zadowolony. polecam...
syn bardzo zadowolony. polecam
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
syn bardzo zadowolony. polecam
Bons
Syn bardzo chwali buty jako wygodne. Wytrzymały sezon zimowy na hali bez żadnego uszczerbku
wygodne, zgodne z rozmiarem. Kolejna nasza para, zmieniamy tylko rozmiar
Buty zgodne z rozmiarem, to nasza kolejna para,z zmieniany tylko rozmair buta. Wygodne
POLECAMM WYGODNE BUTY
Average quality
To kolejna sztuka ktorą kupiłam. idealne dla malucha, radzi sobie sam z zakładaniem, nie wymaga pomocy trenera w zawiazywaniu sznorówek bo są to rzepy. zmieniamy tylko rozmiar
Wygodne buty na początek kopania, z bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Dobrze się je czyści, przetrwały 1 sezon.
Odporúčam